Zastavení a rozjímání

Proč se mysl, tělo a duše mohou cítit odděleny, když ve skutečnosti tomu tak není? Příčinou je nedostatek bdělé pozornosti! Vnímejte své tělo: Cítit ne-štěstí, je zpětná vazba

Jakmile víte, kdo skutečně jste, stačí jen být. Nemusíte o nic usilovat. Vaše pravé bytí je bytím vesmíru. Co víc můžete chtít?

Toužíte po šťastném a naplněném životě, ale zkrátka nevíte, kde začít? Napovědět vám může dvanáct zákonů karmy, které umí člověka vést ke spokojenému životu, o kterém vždy snil. Pochopit, jak fungují, zvládne přitom i úplný magický začátečník!

Tajemství

14.04.2024

Každý člověk nějaké tajemství má, každý nějaké potřebuje. Kdo z nás by na otázku "Chceš říct tajemství" neodpověděl "No jasně"! Už jako děti jsme milovaly, že můžeme sdílet tajemství.

Co se vlastně děje, když se nic neděje? Práce je hotová, v diáři není žádný úkol.

Žijeme ve zrychlené době, kdy vnější svět nás lehce odvádí od sebe sama, lehko se ztrácíme a často býváme odpojeni od nejhlubší podstaty nás samých. Částí sebe sama, které jsou schopny rozhodovat, jak budeme trávit svůj čas prospěšně svému srdci, mysli a tělu.


"I krátká chvilka zastavení stačí, pokud se opravdu, ztišíme, nasloucháme a jdeme ještě o kousek dál, do ticha za každou myšlenkou"