Přečtěte si jako první, co je nového


"Když dovolíme mysli, aby následovala svůj přirozený instinkt směrem k většímu štěstí, jde dovnitř, kde získá blažené vědomí v Bytí"

Meditovat může být velmi jednoduché, pokud se prostě rozhodnete začít. Slovo "meditace" napsané tužkou ve vašem kalendáři může být dostatečným podnětem k tomu, abyste se zastavili a vyzvedli si svoji denní dávku klidu.

Neexistuje většího projevu sebelásky, než když o sebe pečujeme vlastním dotekem. Když si vytvoříme podmínky takové, jako té nejmilovanější osobě. Zapálíme svíčky, ohřejeme olej, a především, uděláme si na péči dostatek času. Věřím, že už jen představa jak je o vás pečováno se vám líbí a cítíte vnitřní touhu dopřát si jí hned. Tak nečekejte!

Martina je mi blízká nejen svým pohledem na život, ale především svojí cestou, které přihlížím již poslední tři roky. Pamatuji si na naše první setkání, které bylo v mých online kurzech v době, kdy jsme tento svět bez hranic teprve objevovali. Dnes je naším hostem, v tomto našem oblíbeném Klubu, v němž se můžeme inspirovat i poznávat navzájem.