Meditační čas 

Meditace pro Radost ze Stvoření spojená s mantrou. Mantra pro Nejvyšší Božství, které vždy Bylo, Je a vždy Bude.

Ať vnitřní dotek dechu tiší vaši mysl, paprsky Slunce a měkké světlo Luny prozáří tělo a léčivá energie nechť harmonizuje a léčí na všech úrovních, i ve všech vrstvách ..

Hojnost je energie dostatku, pocit podpory, péče a úplné svobody. Vnímání hojnosti nám umožňuje užívat si života tak, jak chceme. Dnešní meditační přesnídávka je pro uvědomění si radosti, a s tím se synchronizovat s energií hojnosti. Jednoduchým napojením využívat radost, která je všude kolem vás, a snadno přitahovat lidi, místa a zážitky, které...

Milující laskavost neboli mettá , je bezpodmínečná, zahrnující láska - láska s moudrostí. Nemá žádné podmínky. Nezáleží na tom, jestli si to někdo "zaslouží" nebo ne. Není omezena na přátele ani rodinu, rozšiřuje se z osobního a zahrnuje všechny živé bytosti.

Vítejte v meditaci s elementem Země a kvalit, které představuje. Víme, že všechny tyto kvality jsou i naší přirozeností, avšak abychom z těchto kvalit mohli čerpat a plně je žít, je potřeba je v sobě také kultivovat.

Dnes vás velmi srdečně zvu k meditační přesnídávce, která je méně známá mezi meditacemi, zato však velmi oblíbená mezi vrcholovými sportovci a všemi, kdo potřebují podpořit svoji pozornost, soustředění a zároveň prohloubit klid. Tato technika pochází ze starověkých havajských praktik a co mě baví, jak jednoduchá je a jak velký účinek během krátké...