"Vítejte a buďte zde rádi"

Pár slov před vstupem

.. naslouchejte srdcem

Tento Klub duševní pohody, jsem založila s přesvědčením a také z radosti, že mohu sdílet zkušenost vycházející z mého učení poslední skoro dvě desítky let. Přesto, že mým životním posláním zdá se být práce s lidmi "na dotek" , poslední roky tvořím obsah přetaven životem i do světa online.  Jsem vděčná za tuto formu, díky níž i v nejvzdálenějších místech můžeme spolu kráčet životem s větší lehkostí a Sebe vědomím.

Ráda bych vyjádřila, že cítím vděčnost za to, jak překrásné vzniká společenství. Že přicházejí ti, kteří chtějí společně meditovat, sdílet a tvořit a svobodně pak odcházejí ti, kteří už ne.

Jsme tvůrci svého života i svého zdraví a toho důležitým dílem je harmonie těla i ducha.

Pravdou zůstává, že i zde jsme tvůrci a klidu plný prostor budeme tvořit společně. Každý vnáší svoji energii, své téma, léčíme se navzájem, bez chtění a očekávání .. jen tím, že jsme .. v neposlední řadě přinášíte svoji finanční účast, které si velmi vážím. Děkuji za vaši důvěru i soulad.

Nač se můžete každý měsíc těšit

⧽ Dvě online setkání přes zoom. Program na stávající a následující měsíce je k nahlédnutí ZDE

⧽ Dvě vedené video, či audio meditace k tématu měsíce

⧽ Pomůcky, ve formě podpůrného textu, "receptů", meditace s mandalou - každý měsíc něco z toho

⧽ S každým měsícem obsah přibývá. Ať vstoupíte kdykoliv, vyberete si jistě přesně to, co právě cítíte, že potřebujete, jelikož ke všem video a audio meditacím i zastavením, je možné se vracet

⧽ Bonusové instruktážní video jemné praxe s přístupem otevřeným do konce roku. Tento bonus je zaslán emailem aktuálním členům a není pravidlem každého měsíce

⧽ Online večery s inspirativním hostem. Není pravidlem každého měsíce

Plynout v rytmu tělesných potřeb budeme po celý rok. Každý měsíc tématicky na podporu konkrétních částí těla, jinými slovy: Oblíbená procházka "krajinou svého těla" Pro někoho cesta známá, pro někoho zcela nová, pro všechny vždy objevná.

Jemné techniky léčí vztahy a probouzí vzpomínání na posvátnou esenci, která je obsažena v celém životě. Vzpomínáme a sjednocujeme se v Těle Lásky, jako jedna lidská rodina. Náš život začíná plynout v důvěře, bez námahy v božské harmonii a rytmu Duše.

Členství v Klubu činí poplatek 480,- Kč  na měsíc

Předplatné na šest měsíců činí 2592,- Kč

Tato varianta má svoji výhodu v podobě slevy 10% oproti měsíčním platbám.

Nebudu skrývat, že pro mně a následnou agendu se vším spojenou je forma předplatného na delší období vítána, pokud tušíte naši společnou cestu, děkuji, že tuto variantu zvážíte.

Patron

Každý máme své podporovatele, strážce a ochránce. Vítám vás a děkuji za vás i zde, v tomto Klubu duševní pohody a pro něj. S pokorou, vděčností a díky za Vaši důvěru. Pro rok 2022 je podpora minimálně ve výši ročního předplatného 5280,- Kč.  Váš příspěvek podpoří veškerou moji tvorbu, včetně té, jež nabízím dlouhodobě zdarma ať online či naživo.

Zasloužíte si něco mimořádného

⧽ Samozřejmostí je vstupenka až do konce roku

⧽ To co budete vědět, je stěžejní program až do prosince 2022

⧽ Budete mít možnost být součástí i některých zákulisí

⧽ Dárek navíc pro Vás, je poukaz v hodnotě 800,- Kč, který můžete proměnit a využít ZDE

⧽ Jste Patronem, i ochráncem. Máte ve mně důvěru, které si vážím a Vím, že nečekáte nic víc než to, že zůstanu svá, budu tvořit ze srdce a pro všechny.

To mohu slíbit a to slibuji

Marcela Magdaléna

Potřebujete vědět ještě trochu více?