"Vítejte a buďte zde rádi"

Pár slov před vstupem

.. naslouchejte srdcem

Tento Klub duševní pohody, jsem založila s přesvědčením, že mohu sdílet zkušenost vycházející z mého učení poslední skoro dvě desítky let. Mé životní poslání zdá se být pro vás "na dotek" , přesto poslední roky tvořím obsah životem přetaven i do světa online.  Jsem vděčná za tuto formu, díky níž i v nejvzdálenějších místech, můžeme spolu kráčet životem s větší lehkostí a Sebe vědomím.

"Ráda bych vyjádřila vděčnost za to, jak překrásné vzniká společenství. Poděkovala, že přicházejí ti, kteří chtějí společně meditovat, sdílet a tvořit a svobodně pak odcházejí ti, kteří už ne" 

Jsme tvůrci svého života a svého zdraví a toho důležitým dílem je harmonie těla i ducha. Pravdou zůstává, že i tento klidu plný prostor budeme tvořit společně. Každý vnáší svoji energii, své téma, léčíme se navzájem bez chtění a očekávání .. jen tím, že jsme. V neposlední řadě přinášíte svoji finanční účast, které si velmi vážím a děkuji za vaši důvěru i soulad

Nač se můžete každý měsíc těšit


⧽ Dvě online setkání přes zoom. Program na stávající a následující měsíce je k nahlédnutí ZDE

⧽ Vedené video, či audio meditace, inspirativní články pro podporu seberozvoje a sebepoznání 

⧽ Online večery s inspirativním hostem. Není pravidlem každého měsíce 

S každým měsícem obsah přibývá, věřím, že si vyberete co právě potřebujete, pro svoji osobní pohoduKaždý měsíc budeme plynout v rytmu tělesných potřeb, na podporu konkrétních částí těla. Je to tichá procházka "krajinou svého těla" Pro někoho cesta známá, pro někoho zcela nová, pro všechny vždy objevná.

Jemné techniky léčí vztahy a probouzí vzpomínání na posvátnou esenci, která je obsažena v celém životě. Vzpomínáme a sjednocujeme se v Těle Lásky, jako jedna lidská rodina. Náš život začíná plynout v důvěře, bez námahy v božské harmonii a rytmu naší Duše.


Členství v Klubu činí poplatek 480,- Kč  na měsíc


Andělská vstupenka na 5 měsíců činí 2222,- Kč

Nebudu skrývat, že pro mně a následnou agendu se vším spojenou, je forma předplatného na delší období vítána, a proto pokud tušíte naši společnou cestu, děkuji, že tuto variantu zvážíte. Andělská vstupenka s andělskými dvojkami může být dobrou variantou pro milovníky "prázdnin" 

Marcela Magdaléna je energetická léčitelka a duchovní průvodkyně se zaměřením pomoci lidem najít rovnováhu, smysl a účel života. Z vlastní životní zkušenosti se stala vášnivou pro osobní růst a život v souladu s cestou duše. Po létech učení, nalezení svých darů a jedinečností se stala služebnicí a průvodkyní na cestě holistického života. Oslavuje jedinečnost každého ze svých klientů, nalaďuje se na jejich skutečnou "esenci" a práci s nimi přizpůsobuje individuálním potřebám. Vede skupinové programy a semináře, on-line i osobně, a v neposlední řadě hluboce regenerační a prožitkové pobyty v tichu. Miluje lidi, přírodu, ticho, hudbu, umění, design, architekturu, psychologii a astrologii. Její životní filozofie: "nejen sebe uzdravujeme láskou a potěšením"  .... ➝ 

 Ještě trochu více o náplni a programu?