O Klubu

Učíme se naslouchat. Učíme se milovat, učíme se žít .. 

Tento Klub duševní pohody, jsem založila s přesvědčením, že mohu sdílet zkušenost vycházející z mého učení posledních téměř dvou desítek let. Má životní služba zdála se být "na dotek" , přesto poslední roky tvořím obsah životem přetaven i do světa online.  Jsem vděčná za tuto formu, díky níž i v nejvzdálenějších místech, můžeme spolu kráčet životem s větší lehkostí a Sebe vědomím.

"Ráda bych vyjádřila vděčnost za to, jak překrásné vzniká společenství"


Stále otevřený prostor nabízí

 

⧽ Aktuální podnět pro psaní deníku, jako inspirace pro vás  

⧽ Online večery s inspirativním hostem. Není pravidlem každého měsíce 

 Večer otevřených dveří - online večer zDARma - není pravidlem každého měsíce 


Prostor s platnou vstupenkou - pro registrované uživatele nabízí


⧽ Dvě online setkání přes zoom 

⧽ Video a audio meditace pro podporu vlastní praxe 

⧽ Články pro chvíle k zastavení, zamyšlení a inspiraci

⧽ Deníkem k radosti - jako součást duchovního růstu s možností k inspiraci a podnětům se i vracet  

⧽ Online večery s inspirativním hostem. Není pravidlem každého měsíce 

⧽ Online večer navíc, který není pravidlem každého měsíce: Večer otevřených dveří nese štědrost.  Radost a vděčnost se prohlubuje, že můžeme společně tento prostor otevřít všem, kdo chtějí s námi být ..


Program a termíny na stávající a následující měsíce je k nahlédnutí v Kalendáři Plyneme v rytmu tělesných potřeb, vždy je to tichá procházka "krajinou svého těla" Pro někoho cesta známá, pro někoho zcela nová, pro všechny vždy objevná. Jemné techniky léčí vztahy a probouzí vzpomínání na posvátnou esenci, která je obsažena v celém životě. Vzpomínáme a sjednocujeme se v Těle Lásky, jako jedna lidská rodina. Náš život začíná plynout v důvěře, bez námahy v božské harmonii a rytmu naší Duše.


Členství v Klubu činí poplatek 480,- Kč  na měsíc


Andělská vstupenka na 5 měsíců činí 2222,- Kč

Nebudu skrývat, že pro mně a následnou agendu se vším spojenou, je forma předplatného na delší období vítána, pokud tušíte naši společnou cestu, děkuji, že tuto variantu zvážíte. Andělská vstupenka s andělskými dvojkami může být také dobrou variantou pro milovníky "prázdnin" stačí mi napsat, až přijde čas vašich "prázdnin" , že jeden měsíc v řadě pěti měsíců právě vynecháváte. Ano :-)  je to tak jednoduché 

Marcela Magdaléna je energetická léčitelka a duchovní průvodkyně se zaměřením pomoci lidem najít rovnováhu, smysl a účel života. Z vlastní životní zkušenosti se stala vášnivou pro osobní růst a život v souladu s cestou duše. Po létech učení, nalezení svých darů a jedinečností se stala služebnicí a průvodkyní na cestě holistického života. Oslavuje jedinečnost každého ze svých klientů, nalaďuje se na jejich skutečnou "esenci" a práci s nimi přizpůsobuje individuálním potřebám. Vede skupinové programy a semináře, on-line i osobně, a v neposlední řadě hluboce regenerační a prožitkové pobyty v tichu. Miluje lidi, přírodu, ticho, hudbu, umění, design, architekturu, psychologii a astrologii. Její životní filozofie: "nejen sebe uzdravujeme láskou a potěšením"  .... ➝ 

 Chcete vědět více o našem programu?