Moje filozofie

Kdo jsem a proč jsem se rozhodla založit tento Klub

Marcela Magdaléna je energetická léčitelka a duchovní průvodkyně se zaměřením na pomoc lidem najít rovnováhu, smysl a účel v jejich životech. Z vlastní životní zkušenosti se stala vášnivou pro osobní růst a život v souladu s cestou duše. Po létech učení, a nalezení svých darů a jedinečností se stala pomocníkem a průvodkyní na cestě holistického života. Oslavuje jedinečnost každého ze svých klientů, nalaďuje se na jejich skutečnou "esenci" a přizpůsobuje práci s nimi individuálním potřebám. Vede skupinové programy a semináře, on-line i osobně, a také prožitkové pobyty v tichu. Miluje přírodu, hudbu, umění, design, architekturu, psychologii a astrologii. Její životní filozofií je,  "nejen sebe, uzdravujeme láskou a potěšením".

Jednou z jejích největších lásek je práce s posvátnou geometrií. Malování mandal, tvorba kamenných mřížek a afirmací.

Další velkou vášní je vytváření pulzující komunity, kde je otevřenost, láska, podpora a příležitost navazovat smysluplné vztahy. MM založila i proto, tento Klub duševní pohody, který je etický, kreativní a zaměřený na tělo a srdce. S otevřeným srdcem říká "Vítejte v klubu"

Více o jejích aktivitách se můžete dozvědět na jejím profilu, kde působí již přes desítku let. Kde pro vás píše meditační deník a kde již dlouhý čas pro vás tvoří audio meditace ..   na stránky

Filozofie klubu

Vzájemná podpora na cestě za svými sny, dary a harmonickým životem

Vzájemná podpora a úcta: vlastnosti, jež jsou našimi pozitivními, o které jsme se rozhodli pečovat, stejně jako o další pozitivní archetypy v nás. Každý máme vlastní tempo, což je přirozené, každý žijeme i v jiném období svého života, každého momentálně provází jiné téma, avšak vzájemnost, jednota, kolektivní paměť a tento společný časo-prostor nás svádí dohromady.

Mám upřímnou radost a cítím vděčnost za požehnaný čas, kdy se v tichých chvilkách podporujeme, a nemusíme pro to dělat víc, než otevřít své srdce a přijmout tuto skutečnou realitu.

Ráda bych zmínila, možná připomněla, že naše cesta, je cesta proměny. Ne proto, že bychom byli špatní, ale pro to, že je pro nás důležité dýchat v rytmu svého srdce, v rytmu Země. Naslouchat více svým niterným potřebám, posunout vědomí od čistě racionálního uvažování směrem k většímu využívání intuice, která jedině nás přirozeně vede k hledání smyslu života v jeho nejčistších podobách, kterými jsou Láska, Pravda, Spravedlivost, Krása, Zdraví a Radost.

Jsme tvůrci svého života i svého zdraví a toho důležitým dílem je harmonie těla i ducha.

Čeká nás hodně času a pozornosti ke svému tělu, i v jeho nejjemnějších vrstvách.

Budeme

pečovat o svůj vnitřní prostor

pečovat o své vztahy

pečovat o své dary

Těším se na Vás a je mi ctí, být s vámi v čase proměny života našeho a nejen našeho. To, co děláme pro Sebe, děláme zároveň pro ostatní. Otevřené srdce, stejně jako čistá mysl, je v dnešní době opravdu potřeba více než kdy dříve.

Cítím jak krásným darem Vesmíru, je tento prostor, který jsem se rozhodla otevřít. Být spolu s vámi, kdo hledáte v životě klid, odpovědi ve svém Srdci a hlubší poznání sebe

Cestou meditace, rozjímání, a jemné tělesné práce.  Bez ohledu na vzdálenost a čas. S tím co nás spojuje: touha žít život v harmonii.

S vědomím, že přesto, že děláme to pro Sebe, uzdravujeme i nejbližší okolí, kam naše pohoda, klid a radost prostupuje a září.

Vše je inspirováno mým dlouholetým učením a vlastní zkušeností, což jistě ocenil každý, kdo vstoupil až sem. Děkuji tímto všem mým mistrům, učitelům a průvodcům.