Kdo jsem

Marcela Magdaléna je energetická léčitelka a duchovní průvodkyně se zaměřením pomoci lidem najít rovnováhu, smysl a účel života. Z vlastní životní zkušenosti se stala vášnivou pro osobní růst a život v souladu s cestou duše. Po létech učení, nalezení svých darů a jedinečností se stala služebnicí a  průvodkyní na cestě holistického života. Oslavuje jedinečnost každého ze svých klientů, nalaďuje se na jejich skutečnou "esenci" a práci s nimi přizpůsobuje individuálním potřebám. Vede skupinové programy a semináře, on-line i osobně a v neposlední řadě hluboce regenerační pobyty v tichu.

Miluje lidi, přírodu, ticho, hudbu, umění, design, architekturu, psychologii a astrologii. Její životní filozofie: "nejen sebe uzdravujeme láskou a potěšením".

Jednou z jejích největších lásek je práce s posvátnou geometrií. Malování mandal, tvorba kamenných mřížek. Namlouvání meditací a afirmací je jí dáno.

Její velkou vášní je vytváření pulzující komunity, kde je otevřenost, láska, podpora a příležitost navazovat smysluplné vztahy. Marcela Magdaléna i proto založila tento Klub duševní pohody, který je etický, kreativní a zaměřený na tělo a srdce. Se svým otevřeným srdcem říká "Vítejte v klubu"

Více o jejích aktivitách se můžete dozvědět na jejím profilu, kde působí již přes desítku let. Kde pro vás tvoří další seberozvojové programy pro doma i k osobním setkáním

Osobně se setkat můžete v jejích klidných prostorech v Praze   a také Atelieru Vlny dechu v Plzni

Filozofie Klubu

Vzájemná podpora a úcta: vlastnosti, jež jsou našimi pozitivními, o které jsme se rozhodli pečovat, stejně jako o další pozitivní archetypy v nás. Každý máme vlastní tempo, což je přirozené, každý žijeme i v jiném období svého života, každého momentálně provází jiné téma, avšak vzájemnost, jednota, kolektivní paměť a tento společný časo-prostor nás svádí dohromady.

Mám upřímnou radost a cítím vděčnost za požehnaný čas, kdy se v tichých chvilkách podporujeme, a nemusíme pro to dělat víc, než otevřít své srdce a přijmout skutečnou realitu.

Ráda bych zmínila, možná připomněla, že naše cesta, je cesta proměny. Ne proto, že bychom byli špatní, ale pro to, že vše se vyvíjí a proměňuje a je pro nás důležité dýchat v rytmu svého srdce, v rytmu Země. Naslouchat svým niterným potřebám, posunout vědomí od čistě racionálního uvažování směrem k většímu využívání intuice, která jedině nás přirozeně vede k hledání smyslu života v jeho nejčistších podobách, kterými jsou Láska, Pravda, Spravedlivost, Krása, Zdraví a Radost.

Jsme tvůrci svého života i svého zdraví a toho důležitým dílem je harmonie těla i ducha.

Čeká nás hodně času a pozornosti ke svému tělu, i v jeho nejjemnějších vrstvách.

Budeme společně a každý sám

pečovat o svůj vnitřní prostor

pečovat o své vztahy

pečovat o své dary

To, co děláme pro Sebe, děláme zároveň pro ostatní. Otevřené srdce, stejně jako čistá mysl, je potřeba více než kdy dříve.

Těším se na Vás a je mi ctí, být s vámi v čase proměny života

V lásce

Marcela Magdaléna