Markéta Filipová - Rafaella

24.04.2022

Hostem v našem klubu byla v dubnu Markéta Filipová z Rafaella umění vůní. I zpětně si můžete přečíst podnětný článek o jaru a vůních, jež byl počátečním laděním na velmi příjemný večer, který jsme si online, všichni přítomní užily. Dozvědět se více o tom, co Markéta společně s Petrou Hlavatou tvoří, jak vás může vůně rokem provázet, odhalit mnoho tajemství s vůněmi spojenými a koupit si parfém můžete přímo v dílně Rafaella umění vůní 

Z vlastní zkušenosti velmi ráda doporučuji, užít si voňavé setkání a otevřít se tomuto krásnému světu. Já jsem si přivzala vůně jako další nástroj k mé osobní duchovní praxi, k poznání sebe, vedle meditací a tělesné jemné práce. Rozhodla jsem se tak po několika setkáních právě s Markétou, díky jejímu úžasnému vedení i uvedení do voňavého světa. Objevila jsem jak vůně a vzpomínky na ně vázané, pokud to umožním otevírají mnoho dveří, které jsem během svého života pozavírala. Zjistila jsem, že ani rez neobstojí před voňavými klíči a tak s láskou, jemně, vůněmi dveře otevírám a mnoho míst své duše jsem tak opět prosvítila a nyní i kdykoliv, třeba u vůně skořice nad pečením nedělního štrůdlu.. 

Jsem ráda, že naším prvním hostem byla právě Markétka, že přijala mé pozvání a potěšila nás svým vyprávěním, znalostmi i moudrostí. 

Za Klub duševní pohody ze srdce děkuji 🌸

Marcela Magdaléna