Vibrace jako klíč

02.07.2023

Když se naladíme na rytmus vlastního těla a mysli, můžeme se důvěrně propojit sami se sebou a svým místem ve vesmíru. Alchymie těla je vlna dechu a zvuku, vzniká a vede nás k návratu do nejhlubších míst v nás samých, ve kterých jsme nejvíce bdělí, živí a v klidu. 

Ponoření do vlastního zvuku je v podstatě přímým zážitkem naší vlastní frekvence, našeho vlastního pocitu živosti.

Z čeho je tělo vyrobeno? Skládá se z prázdnoty a rytmu


Skutečnost, že zvuk může změnit molekulární strukturu, byla prokázána již několik desetiletí, ale nedávný výzkum naznačuje, že dobré vibrace versus špatné vibrace nejsou jen hippie řeči. Experimenty Masaru Emota s ledovými krystaly ve vodě poskytují některé zvláště zajímavé důkazy: ty, které byly vystaveny nepříjemným zvukům, vytvořily negativní, neuspořádané formace, zatímco ty, které byly vystaveny zpěvu manter a jiným pozitivním vlivům vytvořily krásné a nápadné vzory. Vzhledem k tomu, že veškerý život je tvořen především vodou, není žádným překvapením, že vliv zvuku může být tak hluboký.


Léčivou sílu zvuku nalézáme nejen v dopadu vibrací na fyziologii, ale také v kultivaci koncentrace a soustředění. 


Naslouchání zvukům přírody, vodě, větru v korunách stromů, bzučení včel, meluzíně ..  může být a je léčení, kterého se nám dostává, pokud se mu otevřeme a odevzdáme. 

My jsme příroda, a opětovné a vědomé spojení, znamená navracení se ke své přirozenosti

♥︎

V lásce

MMLéčení zvukem jemnou praxí inspirovanou Kontinuum movement, je hluboké ponoření do tekutinového těla a je také hlavním obsahem meditačních a prožitkových pobytů, které vedu a kterých se můžete účastnit.

Přijměte můj doprovod i pro osobní a individuální praxi