Společná Meditace s mandalou - online

29.01.2023

Poděkování za krásně spolu-prožitý čas a vzpomínka v obrázcích na naši společnou 

Meditaci s mandalou


Že tento čas miluju, to se ví, Že ho miluje mnoho z nás i zde už vím a musím přiznat, že je to velká radost, když přijdou vaše zprávy ve kterých sdílíte své obrázky, někdy i pocity a všemi se vleče nitka vděčnosti za Tichý čas, který spolu jsme.

S dovolením přikládám mandalky, které po našem večeru postupně přišly a také slíbenou počáteční meditaci s krystaly, které nás večerem provázely. Pro naše novoroční tvoření, jsem vybrala Semeno života, na kterém jsem postavila krystalovou mřížku pro

HOJNOST, RADOST A ŠTĚSTÍ

 Je to symbol posvátné geometrie, základ veškerého bytí.  Je to symbol, který  přináší duchovní i materiální hojnost. Semeno života podporuje přitahování štěstí všeho druhu.

Do samého středu mřížky jsem umístila Ametyst. Pravé bohatství plyne nejprve z ducha, a proto tento hluboce duchovní krystal, vysoce výkonný pro poskytování moudrosti a duchovních vhledů. Tento fialový drahokam, pokud mu to dovolíte zvýší vaši intuici. Ve chvíli, kdy pokládáte středový krystal, zklidněte svoji mysl a stanovte si svůj záměr.

Zlatý citrín, často zmiňovaný jako "kámen hojnosti" prý pomáhá při přitahování a udržování bohatství, a to kvůli jeho schopnost sladit nás s vibrací hlubokého nitra. Strategicky umístěným kolem centrálního ametystu, který představuje vaše duchovní centrum, dovolíte citrínu, aby vás podržel ukotvený v přirozené a znovuobjevené radosti. Je vkládán do mřížky jako symbol "Cesty" která vás vede k naplnění vloženého záměru. Vkládán jako druhý.

Kamenem touhy, který se klade na okraji mandaly, je Avanturín. Široce známý jako nejšťastnější ze všech krystalů. Tento zelený drahokam, je velmi pozitivní kámen.  Zaměřte nyní své myšlenky na bohatství ve všech jeho podobách a dovolte mu zvýšit šance pro naplnění prosperity, finanční hojnosti a štěstí ve vašem životě. 

Doplňující kameny jsou krystaly křišťálu, které pracují na zesílení síly všech ostatních krystalů. Když ukazují ven, umožňují aby byla energie vaší mřížky směrována do vesmíru.

Čerstvé květiny, které vždy přikládám,  podporují mysl aby se soustředila na přirozené schopnosti přírody - obnovit a prosperovat.

Vložte si svůj osobní záměr, při práci s vlastní mandalou, kterou ať stavíte, nebo si ji malujete. V průběhu meditace si připomínejte tuto pozitivní myšlenku: 

"Rozhodla jsem se žít ve stavu neustálé sebeobnovy,  radosti a hojnosti. A nyní to oslavuji"

Děkuji za mandaly, které s námi v Klubu sdílíte