Martina Čepová - Jóga a Ájurvéda

06.06.2022

Martina je mi blízká nejen svým pohledem na život, ale především svojí cestou, které přihlížím již poslední tři roky.  Pamatuji si na naše první setkání, které bylo v mých online kurzech v době, kdy jsme tento svět bez hranic teprve objevovali. Dnes je naším hostem, v tomto našem oblíbeném Klubu, v němž se můžeme inspirovat i poznávat navzájem.

Cítím jako požehnání, že tuto možnost setkávání bez ohledu na vzdálenost máme.

Martina k nám vstoupila s překrásným tématem "Ájurvédská a bylinná letní péče o tělo"

Součástí večera byla meditace a propojení se s šípkovou růží, jako bytostí, která nám může odkrýt tajemství darů svých stejně jako našich. Laskavost, soucit, jemnost i síla .. energie srdce a také energie Matky Země.

Martiny láska k bylinkám jí umožňuje mnoho, já osobně mohu doporučit divoký svazek bylin, který Vám Martina uváže na přání. Je lektorkou jógy, její působení je ve Znojmě, ale potkat se můžete i v rámci jógových pobytů, které pořádá v přírodě. Více o její práci a možnostech, jak se osobně setkat najdete přímo zde

Jsem ráda, a je mi mi velkou ctí, že Martina mé pozvání přijala. V průběhu večera bylo cítit, že těší svým vyprávěním, znalostmi i životní vášní.

Za Klub duševní pohody ze srdce děkuji 🌸

Marcela Magdaléna