Děkuji

29.06.2022

Je to krásný pocit, Děkovat za další měsíc v milé společnosti, za šest měsíců naší společné cesty, za krásný půl rok v našem online Klubu duševní pohody - místo k zastavení, ztišení, místo pro klid, bezpečný prostor ke spočinutí společně i kdykoliv budete potřebovat najít si to, co vás potěší pro daný moment. Tak jsem to měla v plánu a tak se to i daří - snažím se a společně se nám daří tento záměr držet.

Je to požehnaný prostor a já cítím nekonečnou vděčnost, že jsem myšlenku na něj nepustila, ba naopak podpořila ji, vložila mnoho energie a víry, že smysl bude mít. Obsah vkládám s velkou radostí a láskou a děkuji za každou stopu jež zůstává po vašem vstupu a zanechává a podporuje energii lásky 🌸

Jedno další, srdečné poděkování patří našim Patronům, kteří se rozhodli podporovat moji práci a přesto, že do Klubu zdánlivě nevstupují, vím, že s námi jsou. Díky nim a jejich důvěře, mám prostor pro další skutky, které pomáhají. V neposlední řadě, aby jste věděli, že smysl to má, právě díky štědrosti Patronů jsem nabídla účast na pěti denním Letním pobytu, jež pořádám ve Dvoře Svatá Maří mamince a její dceři s těžkým postižením, které ji poutá na vozíček. Tak aby maminka i dcera mohly plně užívat pobyt, právě tato finanční podpora hradí i účast asistenta.  Co dodat, než velké poděkování za vaše velké srdce. 

Jsem velmi vděčná, v jaké společnosti mohu žít a Děkuji za to.

Těším se na další život spolu. Spolu v našich srdcích

Marcela Magdaléna


napsali jste .. cítím požehnání 

Milá Marcelko,
Děkuji, ze mohu byti soucasti Klubu. Dava mi pocit toho, ze 'patrim a zapadam' :) a ze mam zdroj ❤️
Zaroven mi hned uvnitr me vyskakuje, ze bych se mohla ponorit do vseho, k cemu Klub laka a co nabizi hlouběji, více, castěji, intenzivněji...ucim se vsak respektovat sve tempo a sve moznosti a zaroven si vsimat toho, co uvnitr me je tzv. sabotérem posunu :) 🤔😊 Chtela bych se vice otevrit, aby vse mohlo proudit dovnitr a ven.
Klub mi otevira cestu k vetsi peci o sebe sama. Je to cesta k laskavosti a něze. Zenskost me napada :)🍀❤️ Ucim se, ze meditace muze byti i v tom, co rada delam. Vice sportuji, jsem na slunci, ctu beletrii - to me bavi a tak si rikam, vzdyt ja vlastne tez medituji :)
A hlavne - dari se mi v malych kruccich prekonavat dlouholety vnitrni odpor a i ja si za kazdym dnem pisi do maleho cerveneho sesitu treba jen 1 vetu co me v nem potkalo. Ale pisi, jupiiií 😁
Tesim se na dalsi pokracovani. Zakoupim si urcite dalsi pulrok.
Marcelko, na dalku Te objimam a děkuji a posilam pusu 🥰
Lucka


Milá Marcelko,
je až neskutečné, jak čas letí. Asi i proto jsou tak důležité chvíle zastavení, zklidnění, ztišení. A přesně tohle pro mě Tvůj klub znamená a děkuji za toto klidné místo v neklidné době. Děkuji za jemné vedení, za cestu, kde se nemusí dodržovat žádná striktní pravidla, kde si každý najde to, co právě potřebuje.
Při pondělní meditaci jsem se na chvíli ztratila, propadla do mikrospánku někde mezi zemí a vzduchem....a najednou mi přestala celodenní bolest hlavy. Zkrátka mi ta naše setkání vždy přinesou, to co mají 😉
Děkuji za připomenutí nové půlroční platby - odeslala jsem a těším se zase příště

Přeji krásné letní dny. Blanka