Červenec

04.04.2022

Jemná praxe inspirovaná Emilií Conrad - praxe, kterou osobně vnímám jako pomezí terapie, osobního rozvoje a poznání .. jemná technika o které lze říci, že probouzí vzpomínání na posvátnou esenci, která je obsažena v celém životě. 

Jdeme společně již více než půl roku, s mnohými z vás už mnohem déle. Tedy už víme: 

Vědomé bytí v těle nás naplňuje radostí ze života, rozmanitostí, bohatstvím, hojností všehoBytí jehož součástí jsme. Na tělesné úrovni, můžeme čerpat mnoho z toho všeho. Tělo má paměť je v něm zakódovaná celá naše osobní historie, i aspekty evoluce života na Zemi. 

Jemná praxe, v níž jsme plně přítomní ve svém těle zároveň umožňuje vykročit z fyzické reality do jemnohmotného světa. Tímto totiž skutečně jsme

Na duchovní úrovni můžeme více prosperovat, pokud pojmeme tělo a Ducha jako jeden celek. Skrze své tělo pokládáme základ duchovnímu růstu svým uzemněním, zakořeněním a realizováním se. Tento proces nám umožňuje vzpomenout si 

KDO JSEM


V červenci budou naše online setkání trochu více interaktivní, budeme sdílet, podělíme se o to, co nám praxe do života vnesla a také naopak, co v jemném plynutí odešlo a co dostalo možnost se proměnit.  

Večery budou provázeny meditací, protože na to se vždy těšíme, je to naše radost, z níž radost do života vnášíme. 

Z vašich osobních zkušeností i podnětů, bude vznikat celý obsah pro tento měsíc. Už nyní se moc těším, a vím, že to bude dokonalé spolutvoření. Když už tak trochu jinak, čekejte v tento měsíc krásnou práci s deníkem "Vibrace Lásky", který jsem pro vás nachystala. Budou to zprávy, podněty k zamyšlení, rozjímání a sebereflexi, které budou přicházet emailem vždy od pondělí do pátku po celý měsíc.


Děkuji, že další měsíc můžeme spolu zde být, a ze srdce díky, že jsme.


11.7. mám narozeniny a těším se moc, že budu ten večer s vámi a my všichni se můžeme v tento večer těšit na našeho dalšího hosta, kterým bude Lenka Karlíková. Lenka mimo to, že je krásnou ženou a Life&Byznys koučkou, je také lektorkou obličejové jógy, s níž právě tento večer, k nám přichází. 

Budeme se hýčkat 


Vstupenky k online setkáním přes zoom, budou vloženy 1.7. 2022.

Červencová online setkání budou 4.7. / 11.7. / 18.7. vždy od 20 hodin

Nemáte ještě svůj účet, nebo prodloužené členství?

 Těším se na vás

MM