Březen

01.03.2022

 "Vaše vidění se stane jasným pouze tehdy, podíváte-li se do svého srdce. Kdo hledí ven, sní. Kdo hledí dovnitř, probudí se." 

Carl Jung

Tělesná psychoterapie zvyšuje schopnost potěšení, podporuje cítit více radosti, měnit se, růst, milovat, plně se zapojit do života a být více nabití energií. Vstupujeme do jara 🌱 

Vztah dechu k cítění, pohyby, které integrují tělo, jemná praxe a zažívání skutečnosti - vědomá práce ve všech našich setkáních. 


V březnu pozvolna přecházíme do jara. Jedno z našich online setkání bude den po jarní rovnodennosti. Za jarní rovnodenností končí zima, tedy přichází čas pro růst všeho nového. Velká chuť otevírat okna a pustit do domu čerstvý vzduch, stejně tak pro naše těla, naše domovy, touha hluboce se nadechnout. 

Nač se tento měsíc můžete v klubu těšit

⧽ Video vedené dechové cvičení se zvukem - jemná sprcha pro očistu těla

⧽ Instruktážní audio meditace pro rozproudění energie - orientace na třetí čakru 

⧽ Krátká zastavení pro březnové ztišení a nádech

V online setkáních nás čeká

⧽ První setkání věnujeme vědomému dechu. Pozornost těla a cesta dechu odhalí, kde naše tělo žádá podporu pro svoji jarní očistu. Uvolnění a vytváření prostoru pro nové.

⧽ První jarní večer věnujeme hlubokému pohledu dovnitř vedenou meditací. Stejně jako v přírodě, když roztaje sníh, vydáme se cestou, jenž pozvolna se odkrývá .. 


Vstupenky k online setkáním přes zoom

Online setkání budou 7.3. / 21.3. od 20 hodin

Nemáte ještě svůj účet, nebo prodloužené členství?

Těším se na vás. Vše co pro vás tvořím, vzniká ze srdce a radosti, že můžu

Marcela Magdaléna