Spojením mysli a ducha se základní inteligencí přírody, neboli moudrostí těla, jíž je naše tělo obdarováno, můžeme plně podpořit léčebný proces a učinit tak ze sebe mistra samoléčitele ..


Ve všech našich online setkáních nás čeká hluboké ponoření do říše tělesných pocitů. Nové způsoby vnímání vlastního těla a jeho pohybu nás povedou na skutečně intimní cestu k sobě. Meditační chvilky střídáme s jemnou praxí somatického cvičení

"Spíše než učit se, budeme vzpomínat na vše, co je v nás přítomné" 

Tělo, mysl,duše, Duch. 


Pomocníkem, jak postavit most k duchu je jemná praxe inspirovaná kontinuum movement. Abychom podpořili rozvoj našeho vnímání, učíme se používat jemný dotek, díky němuž zažíváme naslouchající kontakt, typický pro kraniosakrální práci, který nám přináší stále nový, vždy aktuální obraz těla. 

V průběhu všech setkání nás čeká vlastní zkušenost a společný cíl: objevit vše co je naše, pozvolna to přijímat a postupně kultivovat to nejlepší v nás samých. Může se zdát, že je to jen o duši, ale nezapomínejme, není tělo bez duše, stejně jako není duše bez těla. 

Práce ač je tělesná prožitek je duchovní.

Co nás po celý rok společně čeká, je doslova procházka "krajinou svého těla". Nahlédneme a zažijeme pravdu, jež Paltón slovy vyjádřil: 

"Když si budete s někým hodinu hrát, dozvíte se o něm víc, než kdybyste s ním rok diskutovali." 


Čeká nás seberozvoj pomocí meditačních cvičení, ztišení a relaxace

 Jak se Vám líbí představa:


Být si vědom sebe sama

Obývat své tělo s jistotou, pocitem bezpečí

Být s Důvěrou

V každém měsíci je program upraven podle toho, co potřebuje naše tělo k upevnění svého zdraví. Pro tělesnou pohodu, duševní klid pro život v pohodě a spokojenosti. Vstoupit do Klubu je snadné ..