"Vítejte a buďte zde rádi"

Pár slov před vstupem

naslouchejte srdcem

Tento Klub duševní pohody, jsem se založila s přesvědčením a především proto, že mojí velkou radostí je, tvořit pro vás obsah díky učením, která ke mně za poslední desítku let přišla a jistě ne náhodou. Bonusem věřím, že je moje vlastní cesta a zkušenost především. To co je mám životním posláním je práce s lidmi "na dotek"  poslední roky tvořím "obsah", jež je přetaven z mého učení mými učiteli i životem a vlastní zkušeností. Obsah, který pro vás již poslední roky skrze online setkání tvořím, je produktem všeho co na své cestě stále sbírám. A já jsem vděčná, že vám pomáhá kráčet životem s větší lehkosti a Sebe vědomím. 

Cítím vděčnost za to, jak překrásné vzniká společenství, do něhož přicházejí ti, kteří chtějí. Svobodně pak odcházejí ti, kteří už ne. 

Těším se na naši cestu společnou a děkuji za ni.

Jsme tvůrci svého života i svého zdraví a toho důležitým dílem je harmonie těla i ducha. 

Pravdou zůstává, že i zde jsme tvůrci a obsah zde budeme tvořit společně, každý vnáší svoji energii, své téma, léčíme se navzájem, bez chtění, očekávání, jen tím, že jsme .. v neposlední řadě přinášíte i svoji finanční účasti, které si velmi vážím a děkuji za to.

První placené období začíná 1.1. 2022 Vstoupit a přihlásit se však můžete již nyní. Čekají vás první příspěvky, v podobě videa vedené meditace a pár slov pro úplný začátek meditace.

Členství v Klubu činí poplatek 480,- Kč v aktuálním měsíci

  

Vždy budete informovaní o daném tématu na tři měsíce dopředu, můžete plynout v rytmu tělesných potřeb po celý rok. Každý měsíc tématicky na podporu konkrétních částí těla, tedy naše oblíbená procházka Krajinou svého těla, pro mnohé již cesta známá, jen tentokrát půjdeme ještě pomaleji, ještě vědoměji. Máme na cestu celý rok, budeme respektovat rytmus, jehož jsme součástí. 

Nač se můžete každý měsíc těšit

⧽ Dvě online setkání přes zoom. Program na stávající a následující měsíc je k nahlédnutí ZDE

⧽ Dvě vedené video meditace, k nimž je možné se vracet ať vstoupíte kdykoliv, vyberete si jistě přesně to, co právě cítíte, že potřebujete. 

⧽ Pomůcky, ve formě podpůrného textu, "receptů", meditace s mandalou - každý měsíc něco z toho. 


Roční předplatné činí 5280,- Kč 

Tímto členstvím získáváte jeden měsíc vstup zdarma. Tato možnost je pouze v lednu a sice do konce ledna, čímž jediné, co můžete proměškat, je některé lednové online setkání, a proto k tomuto předplatnému jako bonus navíc poukaz v hodnotě 800 Kč, který je možné uplatnit v mé nabídce 

Předplatné na šest měsíců činí 2592,- Kč

Tato nabídka je zde pro každého, kdo se se mnou již v minulosti setkal a tedy ví, co může očekávat, rád by si proto koupil rovnou roční vstup, ale platba je pro něj momentálně finančně náročná. Tato varianta má také své výhody, jednak sleva 10% oproti měsíčním platbám a navíc, můžete se rozhodnout ještě kdykoliv v průběhu prvního půl roku. 


Nebudu skrývat, že pro mně a následnou agendu se vším spojenou je forma předplatného na delší období vítána, pokud tušíte naši společnou cestu, děkuji, že tuto variantu zvážíte. I proto jsem se rozhodla obdarovat vás v tomto případě navíc hodnotným dárkovým poukazem v případě ročního vstupu, a slevou v případě vstupu na šest měsíců. 


Patron

V neposlední řadě je zde možnost pro Patrony. Každý máme své podporovatele, strážce a ochránce. Vítám vás a děkuji za vás i zde. S pokorou, vděčností a díky za Vaši důvěru. Pro rok 2022 děkuji za podporu ve výši ročního předplatného 5280,- Kč. V čem se liší od ročního předplatného je zřejmé, částka je neměnná ať se rozhodnete stát se jím kdykoliv v průběhu celého roku. Vaše volba podpoří veškerou moji tvorbu, i díky vám bude stále dost energie pro mé další aktivity, které nabízím dlouhodobě zdarma na mé domovské stránce, včetně charitativní činnosti.

Zasloužíte si něco mimořádného

⧽ Samozřejmostí je vstupenka až do konce roku

⧽ To co budete vědět, je stěžejní program až do prosince 2022

⧽ Navíc budete mít možnost být součástí i ve chvílích, kdy tvořím, tedy budu s vámi sdílet i ze zákulisí

⧽ Dárek pro Vás, je poukaz v hodnotě 800,- Kč, který můžete proměnit a využít ZDE

⧽ Jste Patronem, i ochráncem. Máte ve mně důvěru, které si vážím a Vím, že nečekáte nic víc než to, že zůstanu svá, budu tvořit ze srdce a pro všechny. 

To mohu slíbit a to slibuji

Marcela Magdaléna


Ptřebujete vědět ještě trochu více ...

Přečtěte si jako první, co nás další měsíc čeká. Můžete si včas poznamenat, oč nechcete přijít

Díky "Novinám" vždy před začátkem nového měsíce, můžete vědět co se v Klubu bude dít. A to i když ještě nemáte placené členství. Takříkajíc, nahlédnout pod pokličku může každý. Všechno má svůj čas, věřím, že i okamžik, kdy se rozhodnete vstoupit