Společná Meditace s mandalou - online

18.02.2023

Poděkování za krásně spolu-prožitý čas a vzpomínka v obrázcích na naši společnou

Meditaci s mandalou a mřížka večera, která byla postavena na △

Přiklonění se k této jemné medicíně posvátné geometrie, je branou k šesté čakře, která zpřístupňuje vědomí na vyšší úrovni. Pomáhá nám urychlit proces světelného těla. Díky ní rozvíjíme, či spíše obnovujeme schopnosti, které v nás od počátku vloženy jsou. Rozvíjíme, co nám bylo dáno z vyšších úrovní: lásku, vědomí, moudrost, uzdravení, úspěch, blahobyt a schopnost cítit štěstí a nejen ve svém životě.

TÉMA VEČERA: ZNALOST, JASNOST INTUICE
AFIRMACE: NYNÍ SE NALAĎUJI NA VYŠŠÍ MOUDROST. BUDIŽ SVĚTLO


Trojúhelník, je zvláště užitečný tvar pro získání duchovní moudrosti a posílení božské komunikace. Inspiruje k tvorbě míru, posiluje jasnost a dává prostor projevit nové touhy -  skládá se ze tří čar a tří bodů - je spojením mysli, těla a ducha. Trojúhelník poskytuje stabilitu a povznáší sebe vědomí, právě směřující bod vzhůru může být nápomocný při zvyšování našeho vnímání - spojuje nás s vyššími úrovněmi vědomí. 

Jak jsem kladla krystaly při přípravě mřížky pro tento společný čas

Záměr - Kámen se záměrem je dnes modrý krystal Angelit, který nám nabízí pomoc přijímat zprávy od nejvyššího božského vedení. Umí posílit naši víru a pomoci cítit přítomnost Ochránců a průvodců, andělů. Tento záměrový krystal, se nejčastěji nachází ve středu mřížky, .. my dnes máme na vrcholu. Záměrový kámen usměrňuje a shromažďuje tvůrčí sílu Vesmíru než ji pošle směrem k dalším krokům na CESTU

Cesta - Díky svému silnému spojení s božským, se Angelit používá také jako kámen cesty. Protože je známo, že uklidňuje mysl a rychle přeměňuje bolest. Pokud mu to dovolíme, pomůže nám všechny starosti a obavy nechat jít zpět do světla. Můžete požádat své anděly a dovolit jim, aby to odnesli .. 

Pokud si nejste jisti, kameny na podporu cesty, krystalem který můžete vždy použít je Křišťál který symbolizuje světlo na zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Je to výběr vždy bezpečný i posilující. Kameny cesty umožňují konečný výsledek. Jak si tento kamen vybrat je možné také tím, že se zeptáte sami sebe,

⧽ "Jak se tam dostanu?" Bude to cestou odvahy? Jasná komunikace? Sebeláska?

Znát odpovědi vám pomůže vybrat nejužitečnější kameny cesty a usměrňovat energii pro naplnění záměru

Kámen touhy - Obvykle se skládá z tromlovaných kamenů nebo uspořádaných hrotů kolem vnějších okrajů vaší mřížky. Kámen touhy je nejvíce spojený s vaším cílem. Vybrala jsem citrín, je známo, že je spojován s radostí. Radost přeji nám všem pro každý den, je sní vše více jasné, lehčí, neděláme si starosti .. 

Při výběru vašeho kamene touhy, se opět zeptejte sami sebe: "Po čem toužím?" Je to finanční bohatství? Sebevědomí? Romantika? Zdravější vztahy? 

Tato mřížka byla vylepšena o pírko, mocný symbol moudrosti. Protože ptáci létají vysoko na obloze, a pírko se odedávna používalo jako reprezentační brána do duchovního světa. Peří může také symbolizovat duchovní cestu. 

"Nyní se nalaďuji na vyšší moudrost. Budiž světlo" 


Děkuji za milý čas, který jsme spolu byly, požehnaný nám a našemu léčení .. těším se na další

V lásce a službě

MM


Děkuji také za mandaly z večera, které s námi sdílíte