Lenka Karlíková - koučka a lektorka

11.07.2022

V červenci jsme v našem klubu měli oslavu nejen mých narozenin, ale v tento den a to především, oslavu ženské krásy. Velkou radost nám udělalo setkání s Lenkou, která nám věnovala téměř dvě hodiny velmi milého povídání a provedla nás cviky pro každodenní obličejovou jógu. Sama věřím rčení, že pár vtipných grimas denně udrží mládí ve tváři, a tak po tom, co jsem se s Lenkou osobně setkala a cítila se v její přítomnosti, jako když se známe od vždy, bylo pozvání do našeho Klubu velmi spontánní a radost upřímná na obou stranách. 

Lenka se věnuje obličejové józe již několik let. Jezdí po celé republice aby ženám předala tuto dovednost, kterou si zamilovala a osvojila pro její výsledky i dopad nejen na oko. Jak sama říká: "Díky kouzlu obličejové jógy se můžete spojit se svým krásnějším já." Pro mně je Lenka především krásnou, vědomou ženou, která září svým světlem ostatním ženám na cestu

Je pravdou, že energii po ránu a úsměv tím člověk opravdu zařídí a je to moc fajn. Z pohledu zdraví, je obličejová jóga doporučována i dermatology a nejen jimi. V obličeji máme přes padesát svalů a další desítky energetických bodů, jejichž uvolňováním i procvičováním pečujeme nejen o obličej, ale celkovou pohodu. 

Lenku můžete kontaktovat nejen pro učení a individuální provázení obličejovou jógou, je také koučkou ačkoli v každém setkání může zaznít to, co má, pokud nasloucháme 

Pokud se ptáte proč právě Ona?


Věřím, že tělo je chrámem duše. Nejlépe se proto cítíme, když se zaměříme na well-being (blaho) jako celek. Dopřejeme si dostatek spánku a relaxaci, zdravě jíme, cvičíme, smějeme se a co nejvíce času trávíme s lidmi, které milujeme.

Radost ze života přichází, když o sebe pečujeme s láskou a máme se rádi, i když se to někdy může zdát obtížně. Jsme-li v souladu sami se sebou, užíváme si svoji životní cestu i přes překážky. A já vám přitom můžu být průvodcem.

Lenka Karlíková - Žena, lektorka a koučka